Dnia 16 października 2012 r. w Przedszkolu Nr 3 w Woli odbyły się niezwykłe urodziny. Były to 86 urodziny Kubusia Puchatka.  Na urodziny misia zostały zaproszone dzieci z wszystkich przedszkoli na terenie gminy Miedźna. Dzieci z grupy "Kotki" , które zostały zaproszone na to spotkanie to : Adrianna Kowalczyk, Oliwier Trzepieciński, Zygmunt Zięba, Igor Bogdański oraz Filip Frąsiak.


 
Ada wraz z Oliwierem wykonali prace plastyczną pt." Zabawka dla Kubusia Puchatka" i za jej wykonanie otrzymali wyróżnienie.

 


 

Pozostali chłopcy zaprezentowli piosenkę pt."Mruczanka dla Kubusia Puchatka".


 
Honorowym gościem spotkania był oczywiście Kubuś Puchatek i jego przyjaciele.Na urodzinach nie zabrakło tortu z płonącą świecą.Była wspaniała zabawa i "małe co nie co" dla zaproszonych gości. Już dziś czekamy na kolejne urodziny.